Kohila VK juubeldab, kaks tüdrukut valiti Eesti noortekoondisse!

koondisetüdrukudKohila VK sai teate, mis on tunnustuseks kogu meie noortetööle, meie klubi kaks tütarlast, Eliisa Neigo ja Mari-Ly Talas on kutsutud Eesti 2004/2005 tütarlaste noortekoondisse.
Tüdrukud on väga töökad ja tublid, mõlemad alustanud treeningutega 1.klassist alates ning on pühendunult käinud kõik aastad 4-5 korda nädalas treeningutel, osalenud kõikides laagrites ning olulistel võistlustel. Nad on kohusetundlikud, koolis väga hea õppeedukusega ja suudavad koolielu ja spordi ühendada, nii et kunagi ei ole olnud nendega probleeme, et nad ei suudaks oma koolitöid järele teha, mis võistluste tõttu tegemata. Samuti on ülioluline kodude toetus, mis on sajaprotsendiline, treeneri otsused, võistluskalendrid ning kõik, mis puudutab tütarlaste arenguks tehtavat on täitmiseks, kunagi ei ole kummagi kodust tulnud vastuväiteid ega loobumisi. Aitäh vanematele, Stina Talas ja Andres Talas ning Merike Neigo ja Maanus Neigo.
Tütarlastest on Kohila VKst saanud koondise kandidaatideks varasemalt 5 tüdrukut: Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu, Kertu Laak, Karmen Mereküla ja Anni-Ly Abel, nüüdseks on neid siis kokku 7. Nädal tagasi saime samasuguse uudise kirjutada poiste kohta, poisid said meil koondisse esmakordselt. Uskumatu aasta igal juhul, korraga 4 noort noortekoondises, ühe klubi jaoks on see suur tunnustus, et oleme õigel teel ning loodetavasti annab see motivatsiooni ka noorematele tulemusrikkalt trenni teha.

Leave a Reply