Kohila VK/E-Service hooaeg on lõppenud!

lõpp

30742222_1941874795846067_3591276465494163456_nKohila Võrkpalliklubi naiskonna hooaeg sai reedel läbi. Pronksiseerias suutsime võita TLÜd ühel korral, rohkemaks jaksu ei olnud. Eesmärgid olid loomulikult palju kõrgemad, kuid paraku oli raskusi rohkem kui rõõme, kõik see jättis jälje ning andis tunda ka võistkonna komplekteerimisel. Lootsime, et ehk suudame ka lühikese pingiga hooaja vastu pidada ja olla löögijõulised, kuid nii ikka kõrgliigas ei saa.
Mängijad olid tublid, andsid endast kõik. Aitäh, Egle, Katleen, Polina, Julija, Gabriela, Agnes, Kaisa, Pillerin, Anni-Ly, Hanna-Loore, et pidasite lõpuni vastu ja tegite kõik, mis võimalik. Põhiturniiril oli meil palju nappe kaotusi ja veidi ebaõnne, palju ju tegelikult puudu ei jäänud. Selline aasta ei ole kerge, kuid raskused karastavad ja sellest aastast on teil ellu kaasa võtta nii mõndagi õpetlikku.
Siiras tänu, Peetrile, ja Hanna-Loorele, kes on meiega 5 aastat vastu pidanud, igale mõõnale järgneb tõus:) Aitäh, Madis ja Fredi, kui palju oleme me neid mänge analüüsinud ja kõrval targad olnud. Ja eriline tänu Peeter Vahtrale, kelle sõnul oli see tema elu raskeim hooaeg just lühikese pingi tõttu. Aitäh sponsorid, kes aitasite meid nii palju, kui suutsite. See oli ette teada, et raskusi on rohkem kui rõõmu,aitäh, et meile selga ei keeranud. Ilusat kevadet kõigile!

Leave a Reply