Kohila Võrkpalliklubi noortevõistkonnad kannavad suurtoetajate nime

kohilavineer

LALLEMANDKohila Võrkpalliklubi noortevõistkonnad kannavad suurtoetajate nime
Kohila juhtivad ettevõtted on Kohila Vineer OÜ ja Salutaguse Pärmitehas (Lallemand), kes on mõlemad panustanud väga palju kohalikku spordiellu. Kohila Võrkpalliklubiga on need ettevõtted seotud juba mitmeid aastaid, nii noorte kui ka esindusnaiskonna tegemisi on toetatud paljudel erinevatel viisidel.
Sel hooajal sõlmiti kolmepoolne kokkulepe, et Kohila noortevõistkonnad, keda on kokku 9 (5 tütarlaste ja 4 poiste võistkonda) kannavad nime Kohila Vineer/Salutaguse Pärm, mis ilmestab pikaajalist, viljakat koostööd nii eelnevatel aastatel kui ka tulevikus.
Kohila Võrkpalliklubi on mõlemale ettevõttele väga tänulik ning annab endast parima, et noortevõistkonnad oleks sel hooajal Eesti tiitlivõistlustel tavapäraselt kõrgetel kohtadel
Toetajate esindajad:
Kohila Vineer OÜ juhatuse liige Ruth Grünthal: Kohila Vineer OÜ-le on alati kordaläinud kohaliku kogukonna spordi- ja kultuurielu. Meie koostöö Kohila Võrkpalliklubiga on kestnud nüüdseks juba kuus aastat. Tore on tõdeda, et oleme saanud kaasa aidata Kohila au ja uhkuse, Kohila Võrkpalliklubi, arengule ja kordaminekutele. Jõudumööda toetame ka edaspidi ning soovime Kohila Võrkpalliklubi suurtele ja väikestele jõudu ning edu algaval hooajal!
Salutaguse Pärmitehas AS juhatuse liige Tiina Valk:
Salutaguse Pärmitehas on võtnud oma prioriteediks toetada noorte sporti Kohila vallas. Kohila Võrkpalliklubi teeb suurt ja tänuväärsettööd võrkpalli populariseerimisel noorte seas ja selle läbi sisustatakse ka noorte vabaaega.

Leave a Reply