Parimad Kohila valla noorsportlased

kohilavallalogoKohila vald tunnustas parimaid noorsportlasi. Alljärgnevalt autasustatud:
12. aprillil toimus Tohisoo
mõisas pidulik vastuvõtt Kohila
valla tublidele noorsportlastele.
Pea igal ühel on ette
näidata vähemalt kolm väga
kõrget tulemust ning paljudel
suisa mitmel alal.
Rahvusvahelised tiitlid:
1. Andra Aavik – Balti liiga II
koht võrkpallis, treenerid Peeter
Vahtra ja Ingrid Kangur
2. Anni-Ly Abel – Balti liiga II
koht võrkpallis, treenerid Peeter
Vahtra ja Ingrid Kangur
3. Anton Krutogolov – Balti
meister 2017 U17 Eesti koondis,
treener Andres Koogas
4. Kertu Laak – Balti liiga II
koht võrkpallis, treenerid Peeter
Vahtra ja Ingrid Kangur
5. Anet Maripuu – Baltimaade
MV U18T 4x100m
I koht, treener Maarek Laanmets
6. Karmen Mereküla – Balti
liiga II koht võrkpallis, treenerid
Peeter Vahtra ja Ingrid
Kangur
7. Märten Männiste – Ateitis
Cup 2017 U16 jalgpallis,
treener Erki Kesküla
8. Reelika Piirsalu – Balti
liiga II koht võrkpallis, treenerid
Peeter Vahtra ja Ingrid
Kangur
9. Rasmus Piisang – rahvusvaheline
XII 11.–13. aastaste
noorte kergejõustik 300m
III koht, treener Maarek
Laanmets
10. Mattias Reinaas – UIM
Maailma MV Maailma meister
veemotospordis, treener
Ott Reinaas
11. Kris Taimre – MM noortele
Türgi kabe minikadetid
III koht, treenerid Irma Nahkor
ja Piret Virma
Eesti noortekoondis
jalgpallis:
Anton Kturogolov (U17)
Aiden Madisson (U15)
Martin Vetkal (U15)
Eesti noortekoondis
kergejõustikus:
Anet Maripuu (U18)
Eesti noortekoondis
võrkpallis:
Kertu Laak
Anni-Ly Abel
Karmen Mereküla
Eesti naistekoondis
võrkpallis:
Kertu Laak
Eesti meistrivõistluste tiitlid:
1. Georg Ader – Ladina-Ameerika
tantsudes III
oht E-klass juunior
2. Rando Alviste – EMV
U14 poeglastele võrkpallis II
koht, treener Madis Kesküla
3. Mairo Esko – EMV U12,
II alagrupp, III koht jalgpallis,
treener Taavi Aus
4. Lilian Haljasorg – EMV
U12 tütarlaste võrkpalli I
koht, treenerid Ingrid Kangur
ja Katleen Kangur
5. Merili Heinaru – EMV
U12 tütarlaste võrkpalli I
koht, treenerid Ingrid Kangur
ja Katleen Kangur
6. Riko Ilumäe – EMV U12
poeglastele I võrkpallis, treenerid
Madis Kesküla ja Paul
Piirmets
7. Jasper Jakobson – EMV
U12 poeglastele I võrkpallis,
treenerid Madis Kesküla ja
Paul Piirmets
8. Taavi Kala – EMV U16, II
koht, II liigas, treener Lauri
Mõttus
9. Kristen Kangur – EMV
U14 poeglastele võrkpallis II
koht, treener Madis Kesküla
10. Annabel Kattai – EMV
U20 tütarlastele II koht võrkpallis,
treener Ingrid Kangur
11. Karmel Kibuvits – EMV
U20 tütarlastele II koht võrkpallis,
treener Ingrid Kangur
12. Artus Leo Marco Klemm
– EMV U12 poeglastele I
võrkpallis, treenerid Madis
Kesküla ja Paul Piirmets
13. Maur Kuura – EMV
judos, III koht, treener Mart
Kuura
14. Paul Mihkel Maasalu –
EMV U12 poeglastele I
võrkpallis, treenerid Madis
Kesküla ja Paul Piirmets
15. Anne Marit Mereküla –
EMV U20 tütarlastele
II koht võrkpallis, treener
Ingrid Kangur
16. Hugo Miljand – EMV
U12, II alagrupp, III koht
jalgpallis, treener Taavi Aus
17. Sigdi Mägi – EMV U18
tütarlaste korvpallis III koht,
treener Toomas Annuk
18. Robert Heinrich Oolma –
EMV U12 poeglastele I võrkpallis,
treenerid Madis Kesküla
ja Paul Piirmets
19. Rebecca Pent – EMV
U12 tütarlaste võrkpalli I
koht, treenerid Ingrid Kangur
ja Katleen Kangur
20. Greete Peters – EMV
U12 tütarlaste võrkpalli I
koht, treenerid Ingrid Kangur
ja Katleen Kangur
21. Markus Pikkor – EMV
IV liigas jalgpallis II koht,
treener Kaido Mägi
22. Markus Poomann –
EMV U14 võrkpallis II koht,
treener Madis Kesküla
23. Elis Prunt – EMV U12
tütarlaste võrkpalli I koht,
treenerid Ingrid Kangur ja
Katleen Kangur
24. Marten Põldmets – EMV
IV liigas jalgpallis II koht,
treener Kaido Mägi
25. Maarja Pärg – EMV U12
tütarlaste võrkpalli I koht,
treenerid Ingrid Kangur ja
Katleen Kangur
26. Egert Roodi – EMV U14
I koht rannavõrkpallis, treener
Madis Kesküla
27. Liisi Rump – EMV U20
tütarlastele II koht võrkpallis,
treener Ingrid Kangur
28. Mihkel Salujõe – Eesti
MV motokrossis quad 100,
II koht, treener Rain Salujõe
29. Andri Rait Schults –
EMV U14 võrkpallis II koht,
treener Madis Kesküla
30. Eva-Lotta Sikka – EMV
U20 tütarlastele II koht võrkpallis,
treener Ingrid Kangur
31. Heigo Tamberg – EMV
U14 poeglastele võrkpallis II
koht, treener Madis Kesküla
32. Sten-Markus Taasväli –
EMV U12 poeglastele I
võrkpallis, treenerid Madis
Kesküla ja Paul Piirmets
33. Morris Tobi – EMV U12,
II alagrupp, III koht jalgpallis,
treener Taavi Aus
34. Toren Holder Vahesaar –
EMV U12 poeglastele I
võrkpallis, treenerid Madis
Kesküla ja Paul Piirmets
35. Martin Vetkal – EMV
noortele jalgpallis U16 esiliigas
I koht, treener Atko Väikmeri
36. Kerbert Viimsalu – EMV
IV liigas jalgpallis II koht,
treener Kaido Mägi
37. Hendry Visotskis – EMV
U14 poeglastele võrkpallis II
koht, treener Madis Kesküla
Koolinoorte võistluste tiitlid:
1. Heliise Aasa – EKSL II
koht jalgpallis, treener Leo
Hansar
2. Maarja Liis Erm – EKSL
rahvastepallis II koht, treenerid
Ingrid Kangur ja Kaur
Heinaru
3. Helen Haljasorg – EKSL I
koht võrkpallis, treener Ingrid
Kangur
4. Lisette Halman – EKSL
Dumle rahvastepallis I koht,
treener Ingrid Kangur
5. Ruth Hansar – EKSL II
koht jalgpallis, treener Leo
Hansar
6. Janno Kalmet – EKSL
„Osavaim korvpallur“ 8.–9.
klassis III koht, treener Kaur
Heinaru
7. Andrus Kapsi – EKSL
Sportland 3 x 3 korvpalli finaal
4.–5. klassi poisid, treenerid
Jüri Pritšin ja Kaur Heinaru
8. Kevin Karhu – EKSL „Osavaim
korvpallur“ 8.-9. klassis
III koht, treener Kaur Heinaru
9. Annabel Kokka – EKSL
Dumle rahvastepallis I koht,
treener Ingrid Kangur
10. Mia Kõrve – EKSL
Dumle rahvastepallis I koht,
treener Ingrid Kangur
11. Kea Kristiin Laanmets –
EKSL I koht võrkpallis, treener
Ingrid Kangur
12. Saskia Lukkonen – EKSL
II koht jalgpallis, treener Leo
Hansar
13. Marleen Miljand – EKSL
II koht jalgpallis, treener Leo
Hansar
14. Melanie Narjanen –
EKSL rahvastepallis II koht,
treenerid Ingrid Kangur ja
Kaur Heinaru
15. Elisa Neigo – EKSL Miniliiga
võrkpallis II koht,
treener Ingrid Kangur
16. Markus Nelk – EKSL
Sportland 3 x 3 korvpalli finaal
4.–5. klassi poisid, treenerid
Jüri Pritšin ja Kaur Heinaru
17. Oliver Orro – EKSL
Sportland 3 x 3 korvpalli
finaal 4.–5. klassi poisid,
treenerid Jüri Pritšin ja Kaur
Heinaru
18. Laura-Lisette Osol –
EKSL Dumle rahvastepallis
I koht, treener Ingrid Kangur
19. Emma-Lotta Piirmets –
EKSL Miniliiga võrkpallis II
koht, treener Ingrid Kangur
20. Miia-Mari Piirmets –
EKSL I koht võrkpallis, treener
Ingrid Kangur
21. Fiona Pärnat – EKSL
Miniliiga võrkpallis II koht,
treener Ingrid Kangur
22. Eliset Reinumäe – EKSL
II koht jalgpallis, treener Leo
Hansar
23. Gerda Schotter – EKSL
Miniliiga võrkpallis II koht,
treener Ingrid Kangur
24. Marten Stopkin – EKSL
võrkpallis III koht, treenerid
Ingrid Kangur ja Madis
Kesküla
25. Mari-Ly Talas – EKSL
Miniliiga võrkpallis II koht,
treener Ingrid Kangur
26. Gloria Vaap – EKSL
Dumle rahvastepallis I koht,
treener Ingrid Kangur
27. Melani Vahesaar – EKSL
Miniliiga võrkpallis II koht,
treener Ingrid Kangur
28. Henri Vanem – EKSL
Sportland 3 x 3 korvpalli finaal
4.–5. klassi poisid, treenerid
Jüri Pritšin ja Kaur Heinaru
29. Robi Vanem – EKSL
„Osavaim korvpallur“ 8.–9.
klass, poiste individuaalses
arvestuses II koht, treenerid
Jüri Pritšin ja Kaur Heinaru
30. Meribel Visnapuu –
EKSL Dumle rahvastepallis
I koht, treener Ingrid Kangur
31. Andreas Volman – EKSL
võrkpallis III koht, treenerid
Ingrid Kangur ja Madis Kesküla
32. Elisabeth Voojärv –
EKSL Dumle rahvastepallis
I koht, treener Ingrid Kangur
Sigrid Põld
kultuurinõunik

Leave a Reply