Tulemused

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2001

2000

1999

2015 Eesti meistrivõistlused 1. koht
2015 Baltimaade meistrivõistlused naistele 1. koht
2015 Baltimaade meistrivõistlused U18 tütarlastele 3. koht

Kertu Laak (parim mängija), Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Kadi Talts, Andra Aavik, Anne-Marit Mereküla, Karmel Kibuvits, Anni-Ly Abel, Katariina-Katrina Arulaane, Meryl Roots, Iris Juhani

2015 Eesti Meistrivõistlused  U20 tütarlastele 1. koht

Kertu Laak, Hanna-Loore Õunpuu (parim mängija), Helle-Maris Siilak, Kadi Talts, Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Andra Aavik, Johanna Parve, AnniLy Abel, Karmel Kibuvits, Katariina-Katrina Arulaane, Anne-Marit Mereküla

2015 Eesti Meistrivõistlused  U18 tütarlastele 2. koht

Kertu Laak (parim mängija), Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Kadi Talts, Andra Aavik, Anne-Marit Mereküla, Karmel Kibuvits, Anni-Ly Abel, Katariina-Katrina Arulaane, Meryl Roots, Iris Kuhi, Iris Juhani

2015 EVF Karikavõistlused U20 tütarlastele 2. koht

Kertu Laak (parim mängija), Hanna-Loore Õunpuu, Helle-Maris Siilak, Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Katariina-Katrina Arulaane, Karmel Kibuvits, Johanna Parve, Anni-Ly Abel.

Kohila valla 2014. a parimad sportlased

Anne Marit Mereküla, Karmel Kibuvits, Katariina Katrina Arulaane, Anni-Ly Abel, Birke Vahesaar, Anneli Näkk, Keiti Kruusmann, Mari-Ly Talas, Emma-Lota Piirmets, Liis Veeleid, Gerda Schotter, Melani Vahesaar, Fiona Pärnat, Katrina Lõhmus, Markus Poomann, Kristen Kangur, Ivan Shatalov, Andri Rait Schults, Egert Roodi, Artur Skatškov, Meelis Salujõe, Kertu Laak, Johanna Parve, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Pillerin Asperk, Andra Aavik, Helina Heinala, Reelika Piirsalu, Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu, Helle-Maris Siilak, Meryl Roots, Maria Lutter, Annabel Kattai, Eliisa Neigo, Eva-Lotta Sikka

Täiskasvanutest oli kutsutute hulgas  Kohila VK kahe hooaja naiskond (2014.a Balti ja Eesti meistrid ja 2014.a Eesti Karikavõistluste 2. koht):

Kertu Laak, Hanna-Loore Õunpuu, Helle-Maris Siilak, Katleen Kangur, Nette Peit, Karmen Mereküla, Merilin Salben, Mari-Liis Graumann, Pille Vahtra, Liisel Nelis, Kadri Siro, Laura Parts, Marie Aasorg, Julija Mõnnakmäe, Maarja Kerner, Merike Errit, Käroli Kärdi. Treenerid: Peeter Vahtra, Ingrid Kangur, Paul Piirmets.

2014 Raplamaa aasta noorsportlane (2. koht) 

Kertu Laak

2014 Raplamaa parim treener

Ingrid Kangur

2014 Aasta naistetreener

Peeter Vahtra

2014 Aasta noortetreener

Ingrid Kangur

2014 Aasta naisvõrkpallur 

Pille Vahtra, Mari-Liis Graumann, Merilin Salben, Nette Peit, Kertu Laak

2014 Aasta noorvõrkpallur

Kertu Laak, Hanna- Loore Õunpuu

2014 Eesti Karikavõistlused naiskondadele 2. koht

Julija Mõnnakmäe, Pille Vahtra, Katleen Kangur, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Hanna-Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Marie Aasorg, Laura Parts, Maarja Kerner, Mari-Liis Graumann, Käroli Kärdi, Merike Errit, Liisel Nelis

2014 Dumle Rahvastepall (4.-5. klassi tüdrukud) 2. koht

Keiti Kruusmann, Eva-Lotta Sikka, Emma-Lota Piirmets, Melani Vahesaar, Mari-Ly Talas, Fiona Pärnat, Liis Veeleid, Gerda Schotter

2014 Eesti Karikavõistlused U20 tüdrukutele 3. koht

Hanna-Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Andra Aavik, Kadi Talts, Anni- Ly Abel,  Karmel Kibuvits, Katariina- Katrina Arulaane, Anne Marit Mereküla.

2014 Eesti Karikavõistlused U18 tüdrukutele 1. koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Andra Aavik, Kadi Talts, Anni- Ly Abel, Meryl Roots, Maria Lutter, Annabel Kattai, Karmel Kibuvits, Katariina- Katrina Arulaane, Anne Marit Mereküla.

2014 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U14 tüdrukutele 1. koht

Anne Marit Mereküla, Birke Vahesaar

2014 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U14 tüdrukutele 3. koht

Karmel Kibuvits, Anni-Ly Abel

2014 Eesti Karikavõistlused rannavolles U14 tüdrukutele 3. koht

Birke Vahesaar, Anne Marit Mereküla

2014 Eesti Karikavõistlused rannavolles U14 tüdrukutele 2. koht

Karmel Kibuvits, Anni-Ly Abel

2014 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U14 poistele 4. koht

Oskar Laak, Siim Kaarel Maasalu

Mikroliiga Kohila I poisid 2. koht

Markus Poomann, Kristen Kangur, Ivan Shatalov, Andri Rait Schults, Egert Roodi, Artur Skatškov. Treener Paul Piirmets.

2014 Power Cup Raahes tüdrukud 2. koht

Elis Prunt, Miia- Mari Piirmets, Liisi Rump, Kea Kristiin Laanmets

2014 Power Cup Raahes poisid 1. koht

Heigo Tamberg, Rando Alviste, Markus Kivi

2014 Mikroliiga Kohila I tüdrukud 1. koht

Mari- Ly Talas, Liis Veeleid, Emma-Lota Piirmets, Gerda Schotter, Melani Vahesaar, Fiona Pärnat, Katrina Lõhmus. Treener Ingrid Kangur

2014 Võrkpalli Miniliiga 4.-6. klassi tüdrukutele 3. koht

Anne Marit Mereküla, Karmel Kibuvits, Katariina Katrina Arulaane, Anni-Ly Abel, Birke Vahesaar, Anneli Näkk, Keiti Kruusmann. Treener Ingrid Kangur

2014 Raplamaa Meistrivõistlused Kohila II 1. koht

Katleen Kangur, Hanna- Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Käroli Kärdi, Kadi Talts, Triin Juhtma, Merike Errit, Merike Meriküla

2014 Eesti Meistrivõistlused 1. koht

Nette Peit, Merilin Salben,  Kadri Siro, Marie Aasorg, Käroli Kärdi, Merike Errit, Mari-Liis Graumann, Helle-Maris Siilak, Kertu Laak, Katleen Kangur, Pille Vahtra, Liisel Nelis, Hanna-Loore Õunpuu, Laura Parts. Treenerid Peeter Vahtra, Ingrid Kangur, Paul Piirmets.

2014 Eesti Meistrivõistlused U20 tütarlastele 3. koht

Katleen Kangur, Hanna-Loore  Õunpuu, Helle-Maris Siilak, Johanna Parve, Kertu Laak (parim mängija), Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik,  Helina Heinala, Pillerin Asperk, Anni-Ly Abel, Reelika Piirsalu. Treener Ingrid Kangur

2014 Eesti Meistrivõistlused U18 tütarlastele 3. koht

Kertu Laak, Helle- Maris Siilak, Johanna  Parve (parim mängija), Karmen Mereküla, Kadi Talts, Pillerin Asperk, Andra Aavik, Helina Heinala, Reelika  Piirsalu, Anni-Ly Abel, Anne-Marit Mereküla, Katariina-Katrina Arulaane, Karmel Kibuvits. Treener Ingrid Kangur

2014 Balti Liiga 1. koht

Nette Peit, Merilin Salben, Kadri Siro, Laura Parts, Marie Aasorg, Mari-Liis Graumann, Helle-Maris Siilak, Kertu Laak, Katleen Kangur, Pille Vahtra, Liisel Nelis, Hanna-Loore Õunpuu. Peatreener Peeter Vahtra, treenerid Ingrid Kangur ja Paul Piirmets, statistik Mihkel Sagar.
Skooritegija – Merilin Salben (Kohila VK)
Parim sidemängija – Kertu Laak (Kohila VK)
Väärtuslikem mängija – Merilin Salben (Kohila VK)

2014 EVF KV U20 tüdrukutele 3. koht

Katleen Kangur, Kertu Laak (parim mängija), Hanna- Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Karmen Mereküla, Johanna Parve, Helina Heinala, Kadi Talts, Andra Aavik

2014 EVF KV U18 tüdrukutele 3. koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Johanna Parve, Helina Heinala, Kadi Talts, Pillerin Asperk, Andra Aavik, Reelika Piirsalu, Birke Vahesaar, Anni- Ly Abel, Anne Marit Mereküla, Katariina Katrina Arulaane.

2013 Eesti Karikavõistlused naistele 1. koht

Nette Peit, Merilin Salben, Katrin Tammsaar, Kadri Siro, Laura Parts, Marie Aasorg, Mari-Liis Graumann, Helle-Maris Siilak, Kertu Laak, Katleen Kangur, Pille Vahtra, Hanna-Loore Õunpuu, Liisel Nelis ja Käroli Kärdi. Treenerid Peeter Vahtra, Ingrid Kangur, Paul Piirmets.

2013 Eesti Karikavõistlused U20 tütarlastele 3. koht

Katleen Kangur, Hanna-Loore  Õunpuu, Helle-Maris Siilak, Johanna Parve, Kertu Laak (parim mängija), Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik,  Helina Heinala, Pillerin Asperk. Treener Ingrid Kangur

2013 Eesti Karikavõistlused U18 tütarlastele 3. koht

Kertu Laak (parim mängija), Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Pillerin Asperk, Andra Aavik, Helina Heinala, Reelika Piirsalu, Anni-Ly Abel, Anne-Marit Mereküla, Anneli Näkk, Katariina-Katrina Arulaane. Treener Ingrid Kangur

2013 Eesti MV rannavolles U18 tütarlastele 1. koht

Kertu Laak- Hanna Pajula (VK Täht)

2013 Eesti MV rannavolles U16 tütarlastele 1. koht

Kertu Laak- Hanna Pajula (VK Täht)

2013 Eesti MV rannavolles U14 poistele

Markus Rebbase- Markus Helde (VK Täht)

2013 Eesti MV rannavolles U14 tütarlastele 4. koht

Karmel Kibuvits- Katariina Katrina Arulaane

2013 Eesti KV rannavolles U18 tütarlastele 1. koht

Kertu Laak- Hanna Pajula (VK Täht)

2013 Eesti KV rannavolles U16 tütarlastele 1. koht

Kertu Laak- Hanna Pajula (VK Täht)

2013 Eesti KV rannavolles U14 poistele 3. koht

Markus Rebbase- Markus Helde (VK Täht)

2013 Eesti KV rannavolles U14 poistele 4. koht

Siim Kaarel Maasalu- Oskar Laak

2013 Eesti KV rannavolles U14 tütarlastele 4. koht

Anneli Näkk- Annabel Kattai

2013 Eesti KV rannavolles U14 tütarlastele 3. koht

Karmel Kibuvits- Katarina Katrina Arulaane

2013 Eesti KV rannavolles U14 tütarlastele 2. koht

Birke Vahesaar- Anne Marit Mereküla

2013 Eesti MV U16 tütarlastele 3. koht

Reelika Piirsalu, Andra Aavik, Kadi Talts, Karmen Mereküla, Kertu Laak, Helina Heinala, Annabel Kattai, Anne- Marit Mereküla, Anni-Ly Abel, Karmel Kibuvits, Birke Vahesaar, Katariina-Katrina Arulaane

2013 Baltimaade MV U18 T 7. koht

Kertu Laak, Hanna- Loore Õunpuu, Aet Abramson, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Pillerin Asperk, Kadi Talts, Karmen Mereküla, Helina Heinala, Andra Aavik, Reelika Piirsalu

2013 Eesti MV U18 tütarlastele 3. koht

Hanna- Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Aet Abramson, Johanna Parve, Pillerin Asperk, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik, Helina Heinala, Reelika Piirsalu.

2013 Eesti MV U20 tütarlastele 4. koht

Mariliis Karro, Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Hanna- Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Aet Abramson, Johanna Parve, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Kadi Talts, Andra Aavik, Helina Heinala

2013 Raplamaa MV võrkpallis, Kohila VK I võistkond  I koht

Mariliis Karro, Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Hanna- Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Aet Abramson, Johanna Parve, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Reelika Piirsalu, Anne Marit Mereküla ja Birke Vahesaar

2013 Raplamaa koolinoorte MV võrkpallis U20 tüdrukud 1. koht 

Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik, Helina Heinala, Kertu Laak, Hanna- Loore Õunpuu, Katleen Kangur

2013 Raplamaa koolinoorte MV võrkpallis U20 poisid 1. koht

Alo Juhtma, Kristjan Savo, Martin Roots, Lenar Valk, Taavet Kivistik, Silver Parri,  Carl-Robert  Reidolf, Siim Kams

2013 EVF Karikavõistlused U16 tüdrukud 1. koht

Kertu Laak (parim mängija), Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik, Helina Heinala, Reelika Piirsalu, Anne Marit Mereküla, Birke Vahesaar, Karmel Kibuvits, Katariina Katrina Arulaane, Anneli Näkk, Annabel Kattai

2013 EVF Karikavõistlused U20 tüdrukud 2. koht

Mariliis Karro, Kelli Aunpuu, Aet Abramson, Helle-Maris Siilak, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Hanna-Loore Õunpuu, Katleen  Kangur (parim mängija), Johanna Parve, Kadi Talts

2013 EVF  Karikavõistlused U18 tüdrukud 2. koht

Kertu Laak, Hanna-Loore Õunpuu, Helle- Maris Siilak, Aet Abramson, Johanna Parve, Pillerin Asperk, Karmen Mereküla (parim mängija), Kadi Talts, Andra Aavik, Helina Heinala

2012 Kohila VK tublimad

Kelli Aunpuu, Katleen Kangur, Hanna- Loore Õunpuu, Aet Abramson, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Pillerin Asperk, Kadi Talts, Andra Aavik, Reelika Piirsalu, Helina Heinala, Anni-Ly Abel, Hedi Volk, Keiti Kruusmann, Emma- Lota Piirmets, Marika Vebus, Kristen Kangur, Ivan Shatalov, Mattias Heina, Käroli Kärdi, Merike Errit, Triin Juhtma, Mariliis Karro, Oskar Laak, Siim Kaarel Maasalu, Erko Targamaa, Kristo Forsel, Birke Vahesaar, Anneli Näkk, Karmel Kibuvits, Anne Marit Mereküla, Annabel Kattai, Liisa Knut, Eva- Liz Juus

2012 Eesti Karikavõistlused U16 tüdrukud 2. koht

Kertu Laak (parim mängija), Karmen Mereküla, Helina Heinala, Andra Aavik, Reelika Piirsalu, Eva-Liz Juus, Kadi Talts, Liisa Knut, Annabel Kattai, Anneli Näkk.

2012 Eesti Karikavõistlused U18 tüdrukud 3. koht

Kertu Laak (parim mängija), Hanna-Loore Õunpuu, Helle-Maris Siilak, Karmen Mereküla, Aet Abramson, Kadi Talts, Johanna Parve, Helina Heinala, Reelika Piirsalu, Andra Aavik.

2012 Raplamaa KV 1. koht

Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Aet Abramson, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Reelika Piirsalu, Kadi Talts

2012 Raplamaa KV 2. koht

Karmen Mereküla, Andra Aavik, Helina Heinala, Eva-Liz Juus, Merike Errit, Triin Juhtma, Käroli Kärdi, Karmen Kaljurand

2012 Eesti Karikavõistlused U20 5. koht

Hanna-Loore Õunpuu, Mariliis Karro, Kertu Laak, Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Helle-Maris Siilak, Aet Abramson, Johanna Parve

2012 Kohila Öövolle 3. koht

Hanna-Loore Õunpuu- Merike Errit

2012 Raplamaa Meistrivõistlused rannavolles 3. koht

Helle-Maris Siilak- Karmen Mereküla

2012 Raplamaa Meistrivõistlused rannavolles 2. koht

Hanna-Loore Õunpuu- Kelli Aunpuu

2012 Raplamaa Meistrivõistlused rannavolles 1. koht

Katleen Kangur- Kertu Laak

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, Naised 3. koht

Katleen Kangur- Mariliis Karro

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, U20 tüdrukud 1. koht

Katleen Kangur- Mariliis Karro

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, U18 tüdrukud 2. koht

Katleen Kangur- Kertu Laak

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, U16 tüdrukud 2. koht

Kertu Laak- Karmen Mereküla

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, U14 poisid 3. koht

Kristo Forsel- Henri Heinmäe

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, U14 tüdrukud 1. koht

Andra Aavik- Reelika Piirsalu

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, U12 tüdrukud

Birke Vahesaar- Keiti Kruusmann  2. koht
Anne Marit Mereküla- Karmel Kibuvits  3. koht

2012 Tallinna Meistrivõistlused rannavolles, U12 poisid 2. koht

Oskar Laak- Siim Kaarel Maasalu

2012 Eesti Meistrivõistlused rannavolles, U20 tüdrukud  5. koht

Katleen Kangur, Jaanika Veldre (Kunda)

2012 Eesti Meistrivõistlused rannavolles, U18 tüdrukud  3. koht

Katleen Kangur, Kertu Laak

2012 Eesti Meistrivõistlused rannavolles, U16 tüdrukud  3. koht

Karmen Mereküla, Kertu Laak

2012 Eesti Meistrivõistlused rannavolles, U14 tüdrukud  3. koht

Andra Aavik, Reelika Piirsalu

2012 Eesti Meistrivõistlused rannavolles, U14 poisid  2. koht

Kristo Forsel, Eero Välik

2012 Eesti Meistrivõistlused rannavolles, U14 poisid  4. koht

Siim Kaarel Maasalu, Oskar Laak

2012 Credit24 Suvevolle, naised (osalejaid 314) 4. koht

Katleen Kangur

2012 Credit24 Suvevolle, mehed (osalejaid 652) 4. koht

Margus Miller

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U18 tüdrukud  3. koht

Katleen Kangur, Kertu Laak

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U16 tüdrukud  4. koht

Karmen Mereküla- Kertu Laak

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U14 tüdrukud  3. koht

Andra Aavik, Reelika Piirsalu

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U14 tüdrukud  4. koht

Anne Marit Mereküla, Karmel Kibuvits

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U14 tüdrukud  5. koht

Birke Vahesaar, Anneli Näkk

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U14 poisid 3. koht

Eero Välik, Kristo Forsel

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U14 poisid 5. koht

Erko Targamaa, Henri Heinmäe

2012 Eesti Karikavõistlused rannavolles, U14 poisid 6. koht

Oskar Laak, Siim Kaarel Maasalu

2012 Shelli rannavollefestival Pärnus U18 tüdrukud, 2. koht

Katleen Kangur, Kertu Laak

2012 Raplamaa Suvemängud, naised 3. koht

Maarja-Liis Kangur, Kelli Aunpuu, Aet Abramson, Hanna-Loore Õunpuu, Kaisa Högren, Triinu Kroon

2012 Raplamaa Suvemängud, mehed 3. koht

Erki Kaidme, Hannes Heinmäe, Margus Miller, Margus Jaanson, Martin Roots, Harle Lasarenko, Siim Säde

2012 Power Cup U20 tüdrukud 5. koht (võiskondi 24)

Käroli Kärdi, Merike Errit, Triin Juhtma, Mariliis Karro, Katleen Kangur, Helle-Maris Siilak)

2012 Power Cup U10 poisid 6. koht (võistkondi 23)

Kristen Kangur, Ivan Shatalov, Mihkel Jürgenson, Mattias Heina

2012 Power Cup U16 tüdrukud 12. koht (võistkondi 52)

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Johanna Parve, Kadi Talts, Helina Heinala, Reelika Piirsalu, Anneli Näkk

2012 Saalivolle. Mehed

Madis Kesküla, Agur Asperk, Kaspar Kaljurand

2012 Saalivolle. Naised

Triin Juhtma, Kertu Laak, Karmen Mereküla

2012 Mikroliiga U10 tütarlastele III koht

Anni-Ly Abel, Hedi Volk, Keiti Kruusmann, Marite Suurmäe, Laura-Marii Tammiste, Emma-Lota Piirmets, Marika Vebus

2012 Eesti Meistrivõistlused U16 tüdrukud, 6. koht

Johanna Parve, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik, Reelika Piirsalu, Helina Heinala

2012 Baltimaade MV U18 tüdrukud, 10. koht

Helina Heinala, Andra Aavik, Kelli Aunpuu, Reelika Piirsalu, Karmen Mereküla, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Kadi Talts, Kertu Laak, Hanna- Loore Õunpuu, Katleen Kangur

2012 Eesti Meistrivõistlused U18 tüdrukud, 5. koht

Kelli Aunpuu, Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu, Aet Abramson, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Helle-Maris Siilak, Johanna Parve

2012 EVF Karikavõistlused U18 tütarlastele II koht

Katleen Kangur (parim mängija), Hanna-Loore Õunpuu, Kelli Aunpuu, Kertu Laak, Aet Abramson, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve, Pillerin Asperk, Merit Heinsar, Karmen Mereküla

2012 Kohila Kap III koht

Katleen Kangur (B-liiga parim mängija) ja Margus Miller

2011 Kohila VK tublimad

Kelli Aunpuu, Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu, Aet Abramson, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Johanna Parve, Andra Aavik, Kadi Talts, Hannele Pruunlep, Helina Heinala, Merike Errit, Helle-Maris Siilak, Pillerin Asperk, Eva-Liz Juus, Reelika Piirsalu, Margit Marma.

2011 Eesti Karikavõistlused U18 tütarlastele 4. koht

Katleen Kangur (parim mängija), Hanna-Loore Õunpuu, Kelli Aunpuu, Kertu Laak, Aet Abramson, Helle- Maris Siilak, Johanna Parve ja Karmen Mereküla

2011 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U20 tütarlastele II koht

Merike Errit, Katleen Kangur

2011 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U16 tütarlastele II koht

Hanna-Loore Õunpuu, Kertu Laak

2011 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U14 tütarlastele III koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla

2011 Eesti Karikavõistlused rannavolles U18 tütarlastele II koht

Katleen Kangur, Kelli Aunpuu

2011 Eesti Karikavõistlused rannavolles U16 tütarlastele II koht

Hanna-Loore Õunpuu, Kertu Laak

2011 Eesti Karikavõistlused rannavolles U14 tütarlastele II koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla

2011 Shelli rannavolle festival U20 tütarlastele III koht

Katleen Kangur, Karmen Kaljurand

2011 Selver Mini Cup U14 tütarlastele III koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik, Helina Heinala, Eva-Liz Juus, Margit Marma

2011 Selveri Minivõrkpalli Festival U10 tütarlastele I koht

Liisa Mäesalu, Stella-Mia Salujõe, Anne Marit Mereküla, Birke Vahesaar, Eva-Lotta Sikka, Anneli Näkk

2011 Eesti Meistrivõistlused U14 tütarlastele III koht

Karmen Mereküla (parim mängija), Kertu Laak, Kadi Talts, Helina Heinala, Eva-Liz Juus, Hannele Pruunlep, Andra Aavik, Margit Marma.

2011 Eesti Meistrivõistlused U16 tütarlastele III koht

Karmen Mereküla, Helle-Maris Siilak, Johanna Parve, Merit Heinsar, Aet Abramson, Kertu Laak, Hanna-Loore Õunpuu, Pillerin Asperk, Kadi Talts, Helina Heinala, Eva-Liz Juus, Reelika Piirsalu

2011 Pere Võrkpalli Miniliiga 4.-6. klassi tütarlastele I koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Helina Heinala, Kadi Talts, Andra Aavik, Hannele Pruunlep, Mariell Rosenštok

2011 Raplamaa Meistrivõistlused naistele I koht

Käroli Kärdi, Merike Errit, Katleen Kangur, Triin Juhtma, Karmen Kaljurand, Kertu Laak, Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Mariliis Karro

2011 Raplamaa Meistrivõistlused naistele III koht

Katrin Tammasaar, Zanna Randmaa, Ave Kala, Kadri Seeder, Anneli Peegel, Maret Laiv, Maarja-Liis Kangur, Mariliis Lepikult, Ingrid Kangur

2011 Raplamaa Meistrivõistlused B-klassi tütarlastele I koht

Mariliis Karro, Kelli Aunpuu, Merilin Errit, Helle-Maris Siilak, Aet Abramson, Hanna-Loore Õunpuu, Johanna Parve, Kertu Laak, Karmen Mereküla

2011 Raplamaa Meistrivõistlused A-klassi tütarlastele I koht

Käroli Kärdi, Triin Juhtma, Merike Errit, Kertu Laak, Karmen Kaljurand, Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Mariliis Karro

2011 Raplamaa Meistrivõistlused B-klassi poistele I koht

Andro Tuisk, Jõnn Korv, Carry Raud, Marko Ahven, Kaspar Pregel, Sander Tamberg, Carl-Robert Reidolf, Aivar Päri

2011 Raplamaa Meistrivõistlused A-klassi poistele II koht

Erki Kaidme, Harle Lasarenko, Lenar Valk, Alo Juhtma, Martin Roots, Kristjan Savo, Siim Kams

2010 Kohila VK tublimad

Hanna-Loore Õunpuu, Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Aet Abramson, Merilin Errit, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Johanna Parve, Andra Aavik, Kadi Talts, Helina Heinala, Hannele Pruunlep, Karmen Kaljurand, Merike Errit, Siim Asperk, Hannes Heinmäe.

2010 Eesti Karikavõistlused U18 5. koht

Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu, Mariliis Karro, Kertu Laak, Kelli Aunpuu, Signe Kõva, Merit Heinsar, Aet Abramson

2010 EKSL 6.-9. klasside õpilaste võrkpalli meistriliiga 1. koht

Mariliis Karro, Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu, Kelli Aunpuu, Kertu Laak, Aet Abramson, Helle-Maris Siilak, Merit Heinsar

2010 ESL Jõud meistrivõistlused U16 1. koht

Aet Abramson, Merit Heinsar, Johanna Parve, Helle-Maris Siilak, Pillerin Asperk, Karmen Mereküla, Kertu Laak

2010 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U18 2. koht

Karmen Kaljurand, Katleen Kangur

2010 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U16 2. koht

Kelli Aunpuu, Katleen Kangur

2010 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U20 5. koht

Hannes Heinmäe, Siim Asperk

2010 Eesti Meistrivõistlused rannavolles U20 4. koht

Merike Errit, Katleen Kangur

2010 Eesti Meistrivõistlused rannavolles (veteranid 35+) 2. koht

Zanna Randmaa, Ingrid Kangur

2010 Eesti Karikavõistlused rannavolles U18 1. koht

Karmen Kaljurand, Katleen Kangur

2010 Eesti Karikavõistlused rannavolles U16 1. koht

Kelli Aunpuu, Katleen Kangur

2010 Eesti Minivõrkpallifestival U12 tütarlastele, 2. koht

Andra Aavik (parim mängija), Hannele Pruunlep, Helina Heinala, Angelina Fjodorova, Mariell Rosenštok, Iris Juhani, Annika Lehtsalu

2010 Eesti Minivõrkpallifestival U12 poeglastele, 5. koht

Kristo Forsel, Harald Jürgenson, Ilja Nikolski, Karl- Janar Kinkar, Sten-Erik Nurm, Andry Toombu, Henri Heinmäe

2010 Eesti meistrivõistlused U14 tütarlastele, 1. koht

Kertu Laak (parim mängija), Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Johanna Parve, Andra Aavik, Kadi Talts, Hannele Pruunlep, Helina Heinala

2010 Selver Mini Cup poistele, 1.koht

Kristo Forsel, Ilja Nikolski, Carl-Robert Reidolf, Sten Veeleid, Kristjan Heinmäe, Alvar Kaadu

2010 Selver Mini Cup tütarlastele, 2. koht

Eva-Liz Juus, Margit Marma, Angelina Fjodorova, Mariell Rosenštok, Iris Juhani, Annika Lehtsalu, Reelika Piirmets

2010 Mikroliiga võrkpallifestival, 3. koht

Mariell Rosenštok, Iris Juhani, Anet Saarna, Kärolin Havakats, Ceith Sillamaa

2010 Eesti meistrivõistlused U16 tütarlastele, 4. koht

Katleen Kangur (parim mängija), Hanna-Loore Õunpuu, Kelli Aunpuu, Aet Abramson, Merilin Errit, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Johanna Parve, Andra Aavik, Kadi Talts, Hannele Pruunlep

2010 Minilliga finaal 3. koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Johanna Parve, Andra Aavik, Kadi Talts, Helle- Maris Siilak

2010 ATO paaristurniir 2. koht

Katleen Kangur- Martin Roots

2010 ATO paaristurniir 2. koht

Hannes Heinmäe- Siim Asperk

2010 ATO paaristurniir 2. koht

Katleen Kangur- Hanna-Loore Õunpuu

2010 Raplamaa Meistrivõistlused 2. koht

Katrin Tammsaar, Merike Errit, Mariliis Karro, Katleen Kangur, Karmen Kaljurand, Zanna Randmaa, Käroli Kärdi, Ingrid Kangur, Johanna Parve, Merit Heinsar, Merilin Errit, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Aet Abramson

2010 Miniliiga Põhja regioon 1. koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Johanna Parve, Helle- Maris Siilak, Andra Aavik ja Kadi Talts

2010 Raplamaa Meistrivõistlused B-klassi tütarlastele I koht

Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Mariliis Karro, Marge Nevski, Aet Abramson, Merilin Errit, Kertu Laak, Karmen Mereküla

2010 Raplamaa Meistrivõistlused B-klassi poistele I koht

Lenar Valk, Alo Juhtma, Martin Roots, Kristjan Savo, Jõnn Korv, Dennys Zahharov (v), Aivar Päri (v), Gunnar Sõber (v).

2010 Raplamaa Meistrivõistlused A-klassi tütarlastele I koht

Käroli Kärdi, Triin Juhtma, Merike Errit, Marge Nevski, Karmen Kaljurand, Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Katleen Kangur

2010 Raplamaa Meistrivõistlused A-klassi poistele II koht

Hannes Heinmäe, Harle Lasarenko, Margus Nurme, Kristjan Savo, Martin Roots, Johan Laas, Rain Hindrimäe (v), Alo Juhtma

2010 Eesti Meistrivõistlused B-klass 7. koht

Karmen Kaljurand, Marge Nevski, Signe Kõva, Katleen Kangur, Merilin Errit, Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu

2010 Raplamaa Miniliiga , tüdrukud 1. koht

Merit Heinsar, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Johanna Parve, Helle- Maris Siilak, Kadi Talts, Andra Aavik

2010 Raplamaa Miniliiga, tüdrukud 3. koht

Hannele Pruunlep, Helina Heinala, Angelina Fjodorova, Maili Noor, Annika Lehtsalu, Merilin Sults, Margit Marma

2010 Raplamaa Miniliiga, poisid 1. koht

Silver Parri, Hugo Volk, Alari Randmaa, Eero Välik (v), Carl-Robert Reidolf, Sten Veeleid, Henri Heinmäe (v)

2010 EVF Karikavõistlused 3. koht

Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu (parim mängija), Kelli Aunpuu, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Merilin Errit, Aet Abramson

2009 Eesti Karikavõistlused C-klass 6. koht

Katleen Kangur, Hanna-Loore Õunpuu, Kelli Aunpuu, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Merit Heinsar, Merilin Errit, Johanna Parve

2009 Raplamaa Karikavõistlused 2. koht

Katrin Tammsaar, Zanna Randmaa, Merike Errit, Mariliis Karro, Karmen Kaljurand, Käroli Kärdi, Katleen Kangur, Ingrid Kangur

2009 Eestimaa Spordiliit Jõud noorte meistrivõistlused võrkpallis C-tüdrukud 3. koht

Katleen Kangur, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Aet Abramson, Kaisa Högren, Merilin Errit

2009 Kohila 5. Öövolle naised 4. koht

Katleen Kangur, Laidy Lainoja

2009 Kohila 5. Öövolle mehed 3. koht

Hannes Heinmäe, Siim Asperk

2009 Hiiumaa 52. Võrkpalliturniir naised 7. koht

Mariliis Karro, Zanna Randmaa, Katrin Tammsaar, Katleen Kangur, Maarja-Liis Kangur, Ingrid Kangur, Merike Errit, Karmen Kaljurand, Käroli Kärdi

2009 U-14 Rannavolle festival (+Tallinna lahtised meistrivõistlused) tüdrukud 3. koht

Hanna-Loore Õunpuu, Karmen Mereküla, Kertu Laak

2009 U-14 Rannavolle festival (+Tallinna lahtised meistrivõistlused) poisid 3. koht

Tanel Karro, Alari Randmaa, Sten Veeleid

2009 U-12 Rannavolle festival (+Tallinna lahtised meistrivõistlused) tüdrukud 1. koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Kadi Talts

2009 U-12 Rannavolle festival (+Tallinna lahtised meistrivõistlused) poisid 2. koht

Carl-Robert Reidolf, Sten Veeleid, Alvar Kaadu

2009 Tallinna meistrivõistlused U-16 tüdrukud 3. koht

Katleen Kangur, Mariliis Karro

2009 Eesti meistrivõistlused U-12 tüdrukud 1. koht

Karmen Mereküla, Kertu Laak, Kadi Talts, Hannele Pruunlep, Mariell Rosenštok

2009 Võrkpalli Mikroliiga Festival Tüdrukud Kohila I 1. koht

Kadi Talts, Andra Aavik, Hannele Pruunlep, Maili Noor, Helina Heinala, Margit Marma

2009 Võrkpalli Mikroliiga Festival Tüdrukud Kohila II 2. koht

Anet Maripuu, Iris Juhani, Inderlin Mõistlik, Mariell Rosenštok, Birke Vahesaar

2009 Võrkpalli Mikroliiga Festival Poisid Kohila I 1. koht

Eero Välik (v), Rando Randmaa (v), Erko Targamaa, Kristjan Heinmäe (v), Henri Heinmäe (v)

2009 Paide Kevad D-tüdrukutele 1. koht

Hanna-Loore Õunpuu, Karmen Mereküla, Kaisa Högren, Kertu Laak

2009 Paide Kevad D- poistele 1. koht

Alvar Kaadu, Tanel Karro, Tõnis Lindoja, Alari Randmaa

2009 Paide Kevad 1. koht

Merike Errit, Pille Nevski, Triin Juhtma, Signe Kõva

2009 Eesti Meistrivõistlused Põhja regioon 1.-3. etapp 1. koht

Hanna-Loore Õunpuu, Kaisa Högren, Aet Abramson, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Kadi Talts, Andra Aavik, Hannele Pruunlep, Johanna Parve, Triinu Kroon

2009 Kalev Miniliiga finaalturniir 3. koht

Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Kaisa Högren, Martika Noor, Karmen Mereküla, Kertu Laak, Merilin Errit

2009 Põhja regioon Kalev Miniliiga tüdrukutele 1. koht

Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Kaisa Högren, Martika Noor, Karmen Mereküla, Kertu Laak, Merilin Errit

2009 Raplamaa Kalev Miniliiga tüdrukutele Kohila I 1. koht

Kelli Aunpuu, Hanna-Loore Õunpuu, Kaisa Högren, Krista Tarkmees, Karmen Mereküla, Kertu Laak, Merilin Errit

2009 Raplamaa Kalev Miniliiga tüdrukutele Kohila II 2. koht

Kadi Talts, Andra Aavik, Johanna Parve, Merit Heinsar, Helina Heinala, Hannele Pruunlep

2009 Raplamaa Kalev Miniliiga poistele 3. koht

Erko Targamaa, Carl- Robert Reidolf, Sten Veeleid, Risto Veeleid, Tõnis Lindoja, Alari Randmaa

2009 Raplamaa Meistrivõistlused B- klassi tütarlastele Kohila I 1. koht

Merike Errit, Karmen Kaljurand, Signe Kõva, Mariliis Karro, Katleen Kangur, Marge Nevski, Hanna-Loore Õunpuu, Kelli Aunpuu, Kaisa Högren

2009 Raplamaa Meistrivõistlused B- klassi tütarlastele Kohila II 3. koht

Janika Tobi, Kristel- Kätiliis Heinmäe, Kertu Laak, Karmen Mereküla, Aet Abramson, Annimari Plaser, Merilin Errit, Laura Saage, Babette Liseth Kuus

2009 Raplamaa Meistrivõistlused B-klassi noormeestele 2. koht

Martin Roots, Alo Juhtma, Sven Geimonen, Gert Juhkam, Dennys Zahharov, Lenar Valk, Aleks Sõber

2009 Raplamaa Meistrivõistlused A-klassi tütarlastele 2. koht

Maarja-Liis Kangur, Käroli Kärdi, Triin Juhtma, Merike Errit, Katleen Kangur, Karmen Kaljurand, Mariliis Karro

2009 Raplamaa Meistrivõistlused A.klassi noormeestele 2. koht

Hannes Heinmäe, Erki Kaidme, Harle Lasarenko, Ahti Säde, Thomas Torgo, Johan Laas, Margus Nurme, Jaanus Peets (v)

2009 Kaerepere Karikas 1. koht

Triin Juhtma, Signe Kõva

2009 EKSL Sadolin Cup 5. koht

Maarja- Liis Kangur, Käroli Kärdi, Gerda Välik, Pille Nevski, Erki Kaidme, Harle Lasarenko, Johan Laas, Margus Nurme

2009 Kohila Kap B-liiga 2. koht

Käroli Kärdi, Erki Arumeel (Kiili SK)

2008 Raplamaa Karikavõistlused võrkpallis 3. koht

Karmen Kaljurand, Merike Errit, Maarja-Liis Kangur, Triin Juhtma, Käroli Kärdi, Pille Nevski, Sirje Raassild-Valt, Piret Reinfeld, Ingrid Kangur.

2008 Kooliliiga Meistriliiga 7.-9. klassi T+P 3. koht

Triin Juhtma, Signe Kõva, Merike Errit, Karmen Kaljurand, Katleen Kangur, Mariliis Karro, Ahti Säde, Reimo Kelp (v), Willybert Viimsalu

2008 EESTI MEISTRIVÕISTLUSED Rannavolles, U-16 1. koht

Karmen Kaljurand, Signe Kõva

2008 Eesti Karikavõistlused Rannavolles, U-16 1. koht

Karmen Kaljurand, Signe Kõva

2008 Tallinna Meistrivõistlused Rannavolles 1. koht

Karmen Kaljurand, Signe Kõva

2008 Paide Rannavolle 2008 3. koht

Alvar Högren, Harle Lasarenko

2008 Paide Rannavolle 2008 1. koht

Katleen Kangur, Signe Kõva

2008 Paide Rannavolle 2008 1. koht

Karmen Kaljurand, Merike Errit

2008 Savonlinna Power Cup, “F”-klassi tütarlapsed 3. koht

Hannele Pruunlep, Iris Juhani, Hanna Volk, Helina Heinala, Birke Vahesaar, Andra Aavik, Maili Noor

2008 Eesti Minivõrkpalli festival “E”-klassi tütarlastele 3. koht

Kertu Laak, Karmen Mereküla, Johanna Parve, Pillerin Asperk, Andra Aavik, Maili Noor

2008 Eesti Meistrivõistlused “D”-klassi tütarlastele 5. koht

Katleen Kangur, Kaisa Högren, Krista Tarkmees, Kelli Aunpuu, Ragne Hindrimäe, Hanna-Loore Õunpuu

2008 Raplamaa Meistrivõistlused “B”-klassi tütarlastele 1. koht

Karmen Kaljurand, Merike Errit, Triin Juhtma, Käroli Kärdi, Katleen Kangur, Signe Kõva, Mariliis Karro

2008 Raplamaa Meistrivõistlused “B”-klassi noormeestele 1. koht
2008 Kalev Miniliiga finaalturniir, tüdrukud 2. koht

Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Kaisa Högren, Hanna-Loore Õunpuu, Ragne Hindrimäe, Mariliis Karro

2008 Kalev Miniliiga Põhja regiooni finaal, tüdrukud 1. koht

Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Kaisa Högren, Hanna-Loore Õunpuu, Ragne Hindrimäe

2008 Kalev Miniliiga Põhja regiooni finaal, poisid 2. koht

Andro, Mait, Jõnn, Kaspar, Aivar

2008 Raplamaa Kalev Miniliiga, tüdrukud 1. koht

Katleen Kangur, Kelli Aunpuu, Kaisa Högren, Hanna-Loore Õunpuu, Ragne Hindrimäe

2008 Raplamaa Kalev Miniliiga, poisid 1. koht

Andro, Mait, Jõnn, Kaspar, Aleks

2008 ATO SK Paaristurniir Koolinoortele, 6.-9. klass 3. koht

Karmen Kaljurand, Käroli Kärdi

2008 Raplamaa Osavaim Võrkpallur (1993 sünd ja nooremad)

Karmen Kaljurand 1. koht, Signe Kõva 3. koht

2008 Raplamaa Osavaim Võrkpallur (1995 sünd ja nooremad)

Kelli Aunpuu 1. koht, Katleen Kangur 3. koht

2008 Raplamaa Meistrivõistlused “A”-klassi tütarlastele 1. koht
2008 Raplamaa Kalev Kooliliiga 7.-9. klassi tütarlastele 1. koht
2008 Raplamaa Kalev Kooliliiga 7.-9. klassi noormeestele 1. koht
2007 Raplamaa Meistrivõistlused meestele (Kohila VK II) 3. koht
2007 Rapla Maakonna 16. Suvemängud (võrkpall, Kohila II) 3. koht
2007 Raplamaa Meistrivõistlused “B”-klassi noormeestele 1. koht
2007 Raplamaa Meistrivõistlused “A”-klassi tütarlastele 2. koht
2007 Raplamaa Meistrivõistlused “B”-klassi tütarlastele 1. koht
2007 EKSL Kalev Kooliliiga tütarlastele 3. koht
2007 EKSL Kalev Kooliliiga noormeestele 3. koht
2007 Raplamaa Kalev Miniliiga, tüdrukud 1. koht
2007 Raplamaa Kalev Miniliiga, poisid 1. koht
2007 Raplamaa Kalev Kooliliiga 7.-9. klassi tütarlastele 1. koht
2007 Raplamaa Kalev Kooliliiga 7.-9. klassi noormeestele 1. koht
2006 Raplamaa Meistrivõistlused naistele (Kohila VK I) 1. koht
2006 Raplamaa Meistrivõistlused “A”-klassi tütarlastele 3. koht
2006 Raplamaa Meistrivõistlused “B”-klassi tütarlastele 2. koht
2006 Raplamaa Karikavõistlused naistele 3. koht
2006 Raplamaa Olympikus Miniliiga, tüdrukud 1. koht

Merike Errit, Triin Juhtma, Signe Kõva, Marge Nevski, Kätlin Aunpuu, Mariliis Karro, Katleen Kangur

2006 Raplamaa Olympikus Miniliiga, poisid 1. koht
2005 Raplamaa Meistrivõistlused naistele 1. koht
2005 Raplamaa Meistrivõistlused meestele (Kohila VK I) 3. koht
2005 Raplamaa Meistrivõistlused “B”-klassi tütarlastele 3. koht
2005 Raplamaa Karikavõistlused naistele (Kohila VK I) 2. koht
2005 Raplamaa Karikavõistlused meestele 2. koht
2004 Rapla Maakonna 16. Suvemängud (võrkpall) 2. koht
2004 Raplamaa Meistrivõistlused naistele 3. koht
2003 Raplamaa Meistrivõistlused naistele 3. koht
2003 Raplamaa Karikavõistlused naistele 3. koht
2002 Raplamaa Meistrivõistlused naistele 2. koht
2002 Raplamaa Karikavõistlused naistele 1. koht
2001 Raplamaa Karikavõistlused naistele 2. koht
2000 Rapla Maakonna 9. Suvemängud (võrkpall) 3. koht
2000 Raplamaa Karikavõistlused naistele 3. koht
1999 Rapla Maakonna 9. Suvemängud (võrkpall) 1. koht